Lampy na zamówienie – oświetlenie LED według Twojego projektu

0
183

W sklepach z lampami i oświetleniem można znaleźć wiele modeli lamp i oświetlenia LED, lecz nie zawsze znajdziemy to, czego chcemy lub to co zaprojektowali architekci wnętrz. Dotyczy to zarówno klientów indywidualnych, ale i wielu biur, firm, restauracji, galerii handlowych, kawiarni i budynków użyteczności publicznej. Lampy wykonywane według indywidualnego projektu mogą mieć dużo większe gabaryty i kształty niż te, które oferowane są w sklepach. Zobacz jakie lampy możemy dla Ciebie zrobić i poproś o szybką wycenę.

Jakie lampy na zamówienie wykonujemy?

Tworzymy głównie lampy ze stali, profili aluminiowych, kształtowników i blach. Wszystkie szyte na miarę w konkretne miejsca i pomieszczenia. Montowane bezpośrednio w sufitach, ścianach, podwieszane na linkach stalowych i stojące.

Profile z wmontowanymi w środku taśmami LED, żarówki mocowane na stalowych szynach, odpowiednio pomalowane na czarno czy złoto – to nowoczesne lampy ledowe wykonane z wysoką dokładnością i precyzją o każdy detal.

Z uwagi na duże zainteresowanie informujemy, że od dnia 20.10.2020 roku chwilowo wstrzymujemy przyjmowanie zleceń na oświetlenie pod zamówienie.

Lampy na zamówienie do biura lub firmy

Twoja firma ma nową siedzibę? A może prowadzisz remont i odświeżasz przestrzeń do pracy dla siebie i swoich pracowników? Architekt wykonał dla Ciebie specjalny projekt oświetlenia, które nie jest dostępne w sklepach internetowych? Dobrze trafiłeś!

Zajmujemy się profesjonalnym wykonawstwem oświetlenia oraz jego montażem. Jeśli masz nietypowy projekt lampy LED, jej szkic lub rysunek techniczny – wyślij go nam. Szybko wycenimy całkowity koszt i czas realizacji Twojej koncepcji.

Zobacz dla jakich branż i firm wykonujemy lampy LED na zamówienie:

 • klienci biznesowi i instytucjonalni, biura
 • galerie handlowe i lokale usługowe, sklepy,
 • bary, restauracje, kawiarnie, gastronomia,
 • obiekty rekreacyjne i sportowe,
 • ośrodki wypoczynkowe, hotele, apartamenty pod wynajem,
 • salony fryzjerskie, salony kosmetyczne, gabinety i studia urody,
 • inne.

Projekt lampy masz jedynie w głowie? Nic nie szkodzi! Wykonaj dla nas prosty szkic lub rysunek i podeślij go w formularzu. Nic Cię to nie kosztuje.

Lampy na zamówienie do restauracji i kawiarni

Restauracja powinna być miejscem przyciągającym klientów. Mają na to wpływ nie tylko same potrawy, ale i cała aranżacja wnętrza. Oświetlenie w tym przypadku odgrywa jedną z kluczowych ról. Dzięki designerskiemu, a zarazem dobremu oświetleniu serwowane potrawy wyglądają smaczniej i apetyczniej oraz tworzysz unikalny klimat w całym lokalu – romantyczny, wyciszający, czy relaksujący. Odpowiednio zaprojektowane i wykonane lampy potrafią zdziałać cuda.

Lampy do sklepów, galerii i lokali usługowych

Jeśli otwierasz nowy sklep, tworzysz nową markę ubrań czy butów, a może wykańczasz lokal w galerii handlowej, w której oświetlenie Cię nie zadowala, postaw na indywidualny projekt lamp. Jest to istotne nie tylko dla Twojego samopoczucia i designu, ale również i dla klientów. W dobrym świetle oferowane przez Ciebie ubrania, buty czy produkty mogą nabrać zupełnie innego wyglądu. Odpowiednio oddane barwy i kolory prezentują się dużo lepiej przy oświetleniu szytym na miarę.

Wykonujemy również lampy do hoteli i ośrodków wypoczynkowych

Otwierasz hotel, pensjonat czy inny ośrodek wypoczynkowy? Nie mogło obyć się bez indywidualnego projektu całego budynku jak i poszczególnych lokali czy pokojów. https://lumigo.pl/ Jeśli posiadasz indywidualny projekt lampy LED, której nie znajdziesz w sklepie lub ta użyta przez projektanta jest o wiele za droga, skontaktuj się z nami.

Lampy na zamówienie do salonów fryzjerskich i kosmetycznych

Salony piękności to także miejsca, gdzie klient chce czuć się dobrze. Zwraca uwagę nie tylko na jakość zabiegów, ale także na estetykę wykończenia samego salonu. Dobre lampy LED, odpowiednio dobrana barwa światła będzie tutaj ważnym elementem dla każdego klienta lub klientki. W dobrym świetle makijaż i fryzura wyglądać będzie znacznie lepiej niż przy jednej czy dwóch lampach wiszących.

Ile mogą kosztować lampy wykonane na zamówienie?

Niestety nie jesteśmy tego w stanie wycenić bez podania takich informacji jak:

 • użyte materiały do produkcji,
 • wymiary i kształty lamp,
 • rodzaj oświetlenia; żarówki, taśmy LED,
 • miejsce montażu lub dostawy,

Jeśli masz projekt – prześlij go nam. Jeśli go nie posiadasz, a masz koncepcję w głowie, przyślij nam przykładowe zdjęcia oświetlenia, które Cię interesuje wraz z możliwymi zmianami i opisem. To wszystko powinno wystarczyć by wstępnie wycenić Twoje zamówienie.

Jak zamówić lampy?

Zanim otrzymasz swoje lampy, musimy wiedzieć czego konkretnie oczekujesz. Nie wystarczy rozmowa telefoniczna – potrzebny jest projekt i koncepcja według, której ruszymy z jej wykonaniem. Do tego celu skorzystaj z naszego formularza kontaktowego, w którym opisz wymagania, cechy, kształty, zdjęcia, czy możliwe rozwiązania, które chcesz by się z niej znalazły. Codziennie otrzymujemy zapytania, które analizujemy, i na które odpowiadamy.