Płytki drewnopodobne

Wiele osób zastanawia się nad rodzajem materiału, który pokrywać ma podłogę. tak kuchnia, jak i łazienka, czy salon, mają pewne standardy, jakich większość z nas się trzyma. Paradyż hasel ochra jest jednak nowoczesnym rozwiązaniem, które burzy dotychczasowe spojrzenie na podłogę.

To płytki, które w doskonały sposób imitują drewno. Dzięki nim zyskujemy trwałość, jaka zapewniają kafelki i estetyczny wygląd, jaki wiąże się z użyciem drewna. Nowatorskie podejście do podłogi możliwe jest do zastosowania w każdym pomieszczeniu. Płytki są bowiem wodoodporne, antypoślizgowe, a dzięki mrozoodporności, można je ułożyć również na zewnątrz budynku. Taras, garaż, dzięki paradyż hasel ochra, stanie się oryginalnym miejsce, które będzie przykuwało uwagę gości. Estetyka tutaj idzie w parze z trwałością, która w przypadku stałych elementów wykończenia domu jest niezwykle istotna. Decydując się na zastosowanie paradyż hasel ochra nie musimy już nigdy więcej wybierać między kafelkami, a drewnem, bowiem to rozwiązanie jest najlepszym kompromisem, zawierającym wszystkie atuty obu materiałów.

Płytki już dawno przestały być wykorzystywane wyłącznie w łazienkach i kuchniach. Coraz częściej używa się ich również w innych pomieszczeniach, na przykład w salonie. Wystarczy tylko poświęcić nieco czasu na wybór odpowiedniego wzoru płytek. W salonie doskonale sprawdzą się na przykład te z serii Noce Naturale.

Dzięki nim każde pomieszczenie nabierze eleganckiego charakteru. Jednocześnie stylistyka płytek jest na tyle neutralna, że z powodzeniem można wykorzystać je we wnętrzach urządzonych w różnorodnych stylach. W każdym przypadku będą prezentowały się równie dobrze. Niewątpliwym atutem płytek jest to, że są bardzo łatwe w utrzymaniu. Nie trzeba inwestować w żadne specjalistyczne środki do czyszczenia, ani regularne cyklinowanie, tak jak w przypadku podłogi z naturalnego drewna. Wystarczy zwykły odkurzacz i mop. Płytki będą doskonałym wyborem również wtedy, gdy chcemy zastosować w salonie ogrzewanie podłogowe. Nie odkształcają się pod wpływem temperatury i dobrze przewodzą ciepło.